Actueel weer Heist-op-den-Berg
Laatste update: 2026-05-21 om 02:04 uur
| Temperatuur | 14.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit ZW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1027.1 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 19.4 km/u om 00:36 u |
| Minimum temp. | 14.8 °C om 02:03 u |
| Maximum temp. | 15.6 °C om 00:18 u |
| Windchill | 14.9 °C |
| Hitte index | 14.8 °C |
| Dauwpunt | 11.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 82.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:43 u |
| Zon onder | 21:33 u |